Новини

12 04 2021

Cлужба у справах дітей Поляницької територіальної громади  оголошує первинний відбір кандидатів у патронатні вихователі.

Оголошення

В  зв’язку  із запровадженням урядом нової форми з тимчасового догляду і виховання дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах чи залишилась  без батьківського піклування, служба у справах дітей Поляницької територіальної громади  оголошує первинний відбір кандидатів у патронатні вихователі.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року №148 запровадження патронату над дитиною дасть змогу кожній такій дитині реалізувати право на догляд і виховання у сімейному середовищі.

Патронат над дитиною-це тимчасовий догляд ,виховання та реабілітація дитини в  сім’ї  патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дітей ,відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні. За надані послуги з догляду та виховання дитини  (з державного бюджету) патронатному вихователю виплачується заробітна плата в розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць. Максимальний термін перебування дітей у  сім»ї  патронатного вихователя-3 місяці, у деяких випадках-до 6 місяців.

За більш детальною інформацією просимо звертатися в службу у справах за номером телефону 37-3-27, робочі дні: понеділок-четвер-8.00-17.15, п’ятниця-8.00-16.00.

Top magnifier