Новини

04 10 2021

ПОЛЯНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА проводить конкурс на заміщення  двох вакантних посад

ПОЛЯНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА проводить конкурс на заміщення  двох вакантних посад виконавчого комітету Поляницької сільської ради:

Провідний спеціаліст загального відділу

Вимоги до посади: освіта в галузі права або економіки за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом в органах державної влади (органах місцевого самоврядування) не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, вільне володіння ПК.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які визнані в установленому порядку недієздатними, мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади державного службовця, у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам, позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін та в інших випадках, установленими законами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: заяву про участь у конкурсі, у якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби в органах місцевого самоврядування; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) із відповідними додатками; документ про повну загальну середню освіту, який підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни) або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою; копії документів про освіту, дві фотокартки розміром 4x6 см; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; копію паспорта громадянина України, копію військового квитка (для військових та військовозобов’язаних).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. (03434) 37-3-27.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою:  вул. Карпатська, 1 А, с. Поляниця  Надвірнянського району Івано-Франківської області, 78593.

Top magnifier