Новини

28 06 2022

 ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ!

   ПОПЕРЕДЖЕННЯ

про відповідальність за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів! 

 

Неконтрольоване й безкарне викидання сміття в не призначених для цього місцях, створення на приватних ділянках розсадників бур’яну та смітників, захаращеність приватних ділянок, що не використовуються, ігнорування власниками будинків стану прибудинкових територій стало серйозною  проблемою Поляницької громади.

Відповідальність за недотримання правил благоустрою передбачена статтею 152 Кодексу України  про адміністративні правопорушення (КУпАП).

Так, порушення  державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340 грн.)  до вісімдесяти (1360 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти (  850 грн) до ста (1700 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згідно статті 255 КУпАП, протоколи про адміністративні правопорушення будуть складатись:

- посадовими  особами, уповноваженими на те  виконавчим комітетом сільської ради ;

- уповноваженими представниками поліції.

У подальшому вказані адміністративні протоколи будуть передаватись для розгляду та накладення штрафу до адміністративної комісії виконавчого комітету. Інформація про порушників буде висвітлюватись у встановленому законом порядку.

Із загальними нормами Закону України " Про благоустрій населених пунктів" можна ознайомитись за посиланнм : https://zakon.rada.gov.ua/laws//show/2807-15

 

Top magnifier