Новини

05 03 2021

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Поляницької сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Поляницької сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
вакансія

провідний спеціаліст відділу.

Вимоги до посади: повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, стаж роботи за фахом не менше 3 роки (освіта – педагогічна або спеціалізація – культурно-мистецький напрям) або стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, вільне володіння державною мовою, вільне володіння ПК.

До участі у конкурсі не допускають осіб, які визнані в установленому порядку недієздатними, мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади державного службовця, у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам, позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін та в інших випадках, установленими законами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначають про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби в органах місцевого самоврядування; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) із відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4×6 см; копії документів про освіту; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; копію паспорта громадянина України, копію військового квитка (для військових і військовозобов’язаних).

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру й умов оплати праці надають за тел. (03434) 37-3-27.

Документи приймають протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул. Карпатська, 1 А, с. Поляниця Надвірнянського району Івано-Франківської області, 78593.

Top magnifier