Новини

30 08 2021

Вітання голови Поляницької сільської ради із Днем підприємця.

Шановні підприємці Поляницької територіальної громади!

В першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Свято встановлено Указом Президента № 1110/98 від 05.10.1998 щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня підприємця!
Відзначення цього свята на державному рівні свідчить про важливість підприємництва, визнання його високого статусу.
У цей день слова вітання всім підприємцям - енергійним, ініціативним людям, які своєю повсякденною наполегливою працею та активною громадською позицією, професіоналізмом та ініціативністю сприяють розвитку рідного краю, створюють робочі місця, втілюють в життя нові ідеї та проекти, наповнюють місцеві бюджети, запроваджують корисні інновації.
Висловлюю вам щирі слова вдячності за вашу працю, розуміння, підтримку і співпрацю у напрямку економічного розвитку громади та покращення добробуту наших земляків.
Бажаю вам міцного здоров'я, натхнення, невичерпної енергії, мудрості у справах, процвітання у бізнесі, здійснення задумів, стабільності, добра і благополуччя, надійних ділових партнерів і успіхів у всіх добрих починаннях!
З повагою, Поляницький сільський голова Микола Поляк
Top magnifier