ПОВІДОМЛЕННЯ про засідання комісії щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності

Поляницька сільська рада
26.10.2021

З метою розгляду звернення гр. Йовдій Олени Іванівни від 18.10. 2021р. про порушення гр. Влад Оленою Іванівною вимог містобудівного законодавства, керуючись абз.6,10,  п. 71 Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року № 553(Постанова) повторно повідомляємо, заявника Йовдій Олену Іванівну та замовника Влад Олену Іванівну про засідання комісії щодо розгляду звернень у сфері містобудування, яке відбудеться 29.10.2021р.о 10 год.30 хв. за адресою: с.Поляниця, вул. Карпатська,1А (приміщення Поляницької сільської ради), перший поверх, відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю.

Відділ попереджає, що у разі неявки замовника або його представника після належного їх повідомлення у спосіб, визначений абз. 6 п.71 Постанови, заява розглядається без його участі, а у разі неявки заявника розгляд заяви переноситься на іншу дату, про що замовник і заявник повідомляються у спосіб, визначений абз 6 п.71 Постанови. У разі повторної неявки заява залишається без розгляду .

Заявник, замовник та/або їх представники мають право надавати пояснення та подавати додаткові матеріали з питань, зазначених у зверненні.

Обов’язково мати при собі документ, що посвідчує особу, у разі участі представника (додатково), - документ, що посвідчує його повноваження (довіреність).

https://polyanytsya.if.ua/

Відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Поляницької сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Поляницька сільська рада

Офіційний інформаційний сайт
© Copyright 2020 -Поляницька сільська рада- Всі права захищені
Top