ПОВІДОМЛЕННЯ про засідання комісії щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності

Поляницька сільська рада
20.10.2021
ПОВІДОМЛЕННЯ про засідання комісії щодо розгляду звернення фізичної особи

ПОВІДОМЛЕННЯ про засідання комісії щодо розгляду звернення фізичної особи Йовдій Олени Іванівни від 18.10. 2021р.

Керуючись пункту 71 Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року № 553 повідомляємо, заявника Йовдій Олену Іванівну та замовника Влад Олену Іванівну про засідання комісії, яке відбудеться 26.10.2021р.о 10 год. 30 хв. за адресою: с. Поляниця, вул. Карпатська,1А, перший поверх, відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю.

Відділ попереджає, що у разі неявки замовника або його представника після належного їх повідомлення у спосіб, визначений абзацом шостим цього пункту, заява розглядається без його участі, а у разі неявки заявника розгляд заяви переноситься на іншу дату, про що замовник і заявник повідомляються у спосіб, визначений абзацом шостим цього пункту. У разі повторної неявки заява залишається без розгляду .

Заявник, замовник та/або їх представники мають право надавати пояснення та подавати додаткові матеріали з питань, зазначених у зверненні.

Обов’язково мати при собі документ, що посвідчує особу, у разі участі представника (додатково), - документ, що посвідчує його повноваження (довіреність).

Відділ ДАБК Поляницької сільської ради

Поляницька сільська рада

Офіційний інформаційний сайт
© Copyright 2020 -Поляницька сільська рада- Всі права захищені
Top