ПОВІДОМЛЕННЯ про засідання комісії

Поляницька сільська рада
07.06.20221
ПОВІДОМЛЕННЯ про засідання комісії щодо розгляду звернення фізичної особи САВЧУК АЛЛИ ПЕТРІВНИ від 31травня 2021р.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про засідання комісії щодо розгляду звернення фізичної особи САВЧУК АЛЛИ ПЕТРІВНИ від 31травня 2021р.

Керуючись пункту 7-1 Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року № 553 повідомляємо, заявника Савчук Аллу Петрівну та замовника Павлюка Олега Івановича про засідання комісії, яке відбудеться 11.06.2021р.о 11год.00 хв. за адресою: вул. Карпатська,1А, перший поверх, відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю

Відділ попереджає, що у разі неявки замовника або його представника після належного їх повідомлення у спосіб, визначений абзацом шостим цього пункту, заява розглядається без його участі, а у разі неявки заявника розгляд заяви переноситься на іншу дату, про що замовник і заявник повідомляються у спосіб, визначений абзацом шостим цього пункту. У разі повторної неявки заява залишається без розгляду .

Заявник, замовник та/або їх представники мають право надавати пояснення та подавати додаткові матеріали з питань, зазначених у зверненні.

Обов’язково мати при собі документ, що посвідчує особу, у разі участі представника (додатково), - документ, що посвідчує його повноваження (довіреність).

Top magnifier